Zadnje dni v mesecu maju smo se ponovno podružili z varovanci doma v Podsabotinu.
Devetošolci so pripravili super kviz s težkimi vprašanji (predvsem o Sloveniji). Varovanci so presentljivo dobro odgovarjali na vprašanja. Ko smo nekoliko razgibali možgane, sta Tinkara in Lusija zaplesali in vse prisotne pustili odprtih ust. S slovenskimi narodnimi pesmimi smo popestrili vzdušje v domu. Ob koncu pa so varovanci doma postavljali vprašanja našim učencem, in seveda, so znali zelo dobro. Z nasmeški na ustih smo se poslovili in obljubili, da še pridemo (naslednje leto).
Vse pohvale učencem Arii, Davidu, Janu, Tinkari in Lusiji ter mentoricama Heleni in Lidiji.














