Ali kdaj ustvarjate na prostem? Mi pa ja!
S tretješolci smo se odpravili na poletno umetniško dogodivščino, kjer smo se učili opazovati okolico in jo upodobiti na svoj način. Izbrali smo tehniko vodnih barvic. Barve smo najprej razlivali z vodo, nato pa smo risbe dopolnili z navadnimi barvicami ter jim dodali linije in točke. Med ustvarjanjem smo se poglabljali v izbrane motive, opazovali barve v naravi ter se sproščali ob šumenju vetriča in petju ptic. Vmes smo se tudi dobro razgibali, da smo lahko zbrano nadaljevali z delom. Preživeli smo čudovit dan!
Na spodnjih fotografijah si lahko ogledate, kako smo ustvarjali in kakšni likovni izdelki so nastali.











































