V torek, 16. 6., smo se učenci petih razredov odpravili v Ajdovščino. V šoli smo vzeli malico in se z avtobusom odpravili na pot. Ko smo prispeli, smo morali peš do Fužin. Ostanki visokih dimnikov so mi bili zelo všeč. Hodili smo še kakih pet minut, da smo prišli do izvira Hublja. V bližini smo pomalicali okusne sendviče. Od tam smo hodili po gozdni učni poti čez lesene mostičke in visečo brv. Zanimiva dogodivščina! V Ajdovščini smo videli ostanke rimskega obzidja in se naučili, da je bila burja najboljše orožje Rimljanov. Odpravili smo se naprej skozi mesto do težko pričakovanega sladoleda. Pot domov je bila kratka, ker sem se veliko pogovarjal s prijatelji. Ta dan mi je bil všeč in upam, da bom še kdaj videl kaj takega, kot so Fužine. (Tomaž)
- OŠ Dobrovo
- OŠ Kojsko
- Za učence
- Za starše
- Knjižnica
- Vrtec
- Prehrana

















