Spoštovani starši in učenci!
V sredo, 24. 6. 2026, je zadnji dan pouka.
Dejavnosti se bodo zaključile ob 11.15.
Odhod avtobusov in šolskih kombijev bo ob 11.30, zadnji pa bo kot vedno peljal ob 15.20.
Kosilo bo organizirano le za učence, ki ostanejo v podaljšanem bivanju.
Prevzem spričeval za učence, ki jih ne bodo prevzeli zadnji dan pouka, bo mogoč le do 3. julija 2026 po dogovoru z razrednikom oziroma po 21. avgustu dalje.
Želimo vam prijeten zaključek šolskega leta ter lepe in sproščene počitnice.
Vodstvo šole