Popoldne v Vili Vipolže

Učenke od 7. do 9. razreda so v četrtek, 6. 2. 2020, v sklopu izbirnega predmeta Turistična vzgoja, obiskale Vilo Vipolže. Direktorica Tina Novak Samec in Petra Marušič, vodja enote za turizem pri Zavodu za turizem, kulturo, mladino in šprot Brda, ter ostale sodelavke, so nam predstavile delo zavoda in TICa. Pogovarjali smo se o vsem, kar je pomembno za uspešen razvoj turizma, razkrili pa so nam tudi nekaj načrtov za prihodnost. Učenke turistične vzgoje so se v januarju ukvarjale s projektnim delom - raziskovale so možnosti za počitnice družine z otroki. Iskale so predvsem ponudbo, ki je namenjena otrokom in mladostnikom. Izdelale so načrte počitnic in turistične brošure. Svoje delo in ugotovitve so predstavile v Vili Vipolže. Odlično opravljeno delo je bilo nagrajeno z vabilom na sladico v kavarno vile.

Za krasno popoldne se zahvaljujemo vsem zaposlenim v Vili Vipolže.