Fotografija meseca

14.04.2019

Šola na spletni strani uvaja novo rubriko, imenovano Fotografija meseca. K sodelovanju vabimo vse učence naše šole, ki radi fotografirate.

Preko spletne aplikacije  lahko vsak mesec oddate največ 2 fotografiji s tematsko vsebino, ki jo šola razpiše.

Priprava fotografij:
- vse fotografije naj so v zapisu jpg ali jpeg, lahko so črno-bele ali barvne;
- dovoljeno je obrezovanje, korektura svetlobe, kontrasta in ostrine, ni pa dovoljeno dodajanje, preselitev, zamenjava ali odstranitev slikovnih elementov;
- velikost datoteke je lahko največ 3 MB;
- datoteke naj so poimenovane po pravilu: priimek_ime_razred_ime fotografije          (npr. novak_marija_5_radost)
- sprejemamo samo fotografije z datumom nastanka od 1.3.2019 dalje.

Učenec potrjuje, da so fotografije njegova lastna in izvirna avtorska dela in da z njihovo izročitvijo ne krši avtorskih in drugih pravic tretjih oseb.
Šola ima pravico do uporabe fotografij na spletni strani ter za promocijske namene (prireditve, glasila...)

Torej na delo!

Tema meseca aprila je Veselim se pomladi!

Sorodna obvestila za učence in starše