Govorilne ure

Popoldanske pogovorne ure

Skupne pogovorne ure za starše so vsak prvi torek v mesecu od 16.30 do 17.30.

september 4. 9. 2018
oktober 4. 10. 2018
november 6. 11. 2018
december 4. 12. 2018
januar 8. 1. 2019
februar 5. 2. 2019 (1. - 5. razred) in 6. 2. (6. - 9. razred)
marec 5. 3. 2019
april 2. 4. 2019
maj 7. 5. 2019
junij 4. 6. 2019

 

Dopoldanske pogovorne ure

Potekajo vsak teden. Prosimo, če učiteljem najavite svoj prihod.

Prva triada

razred razrednik termin
1. a

Uroš Kobal

Danila Lazar

sreda, 11.40 - 12.25

sreda, 11.40 - 12.25

1. b

Brigita Markič

Helena Miklavec

četrtek, 11.40 - 12.25

četrtek, 11.40 - 12.25

1. c

Klara Simčič

(nadomešča Melita Čibej)

sreda, 11.40 - 12.25
2. a Rosana Kožlin ponedeljek, 10.00 - 10.45
2. b Lidija Benedetič petek, 10.00 - 10.45
2. c  Andrejka Gabrovec četrtek, 10.50 - 11.35
3. a  Monika Šuligoj torek, 12.30 - 13.15
3. b Hana Kutin ponedeljek, 12.30 - 13.15
3. c Katarina Golob ponedeljek, 8.45 - 9.30

Podaljšano bivanje

oddelek učitelj termin
OPB 1 Vesna Prinčič (nadomešča Tina Vitez) petek, 11.40 - 12.25
OPB 2 Ana Komel torek, 10.50 - 11.35
OPB 3 Nena Štendler četrtek, 11.40 - 12.25
OPB 4 Andreja Jeklin sreda, 11.40 - 12.25
OPB 5 Lidija Vodopivec ponedeljek, 10.50 - 11.35
OPB 6 Danica Aščić ponedeljek, 12.30 - 13.15
OPB 1K

Melita Čibej

(nadomešča Tjaša Tomažič)

četrtek, 11.40 - 12.25
OPB 2K

Irena Kumar

(nadomešča Aneja B. Kodermac)

sreda, 11.40 - 12.25
OPB 3K Andrejka Gabrovec četrtek, 10.50 - 11.35

Druga triada

razred razrednik termin
4. a Vida Korenjak Majhenič torek, 8.55 - 9.40
4. b Helena Markočič torek, 10.00 - 10.45
4. c  Alenka Stres petek, 10.00 - 10.45
5. a Denis Škrlj sreda, 8.55 - 9.40
5. b  Valentina Kolenc torek, 11.40 - 12.25
5. c  Helena Vendramin ponedeljek, 10.00 - 10.45
6. a Marjetka Zavrtanik četrtek, 8.55 - 9.40
6. b Metka Colja Petelin četrtek, 10.50 - 11.35

Tretja triada

razred razrednik termin
7. a Tjaša Rotar Komel sreda, 11.40 - 12.25
7. b Veronika Šuligoj torek, 10.00 - 10.45
8. a Cirila Božič Klemenčič sreda, 11.40 - 12.25
8. b Demi Munih ponedeljek, 8.55 - 9.40
9. a

Valentina Bevčar Stanič

Tamara Klanjšček Šavli - sorazrednik

četrtek, 10.00 - 10.45

petek, 10.50 - 11.35

9. b

Viljana Bric

Tanja Slapernik Tominec - sorazrednik

torek, 10.50 - 11.35

ponedeljek, 10.00 - 10.45

Ostali učitelji

učitelj termin
Danica Aščič ponedeljek, 12.30 - 13.15
Vojka Gregorič Mozetič sreda, 8.55 - 9.40
Andreja Jeklin sreda, 11.40 - 12.25
Linda Kobal sreda, 10.50 - 11.35
Eva Marinič  
Neva Nanut Nahberger ponedeljek, 10.50 - 11.35
Sara Remžgar petek, 10.00 - 10.45
Helena Skok Schlegel četrtek, 10.00 - 10.45
Sandi Valentinčič četrtek, 8.55 - 9.40
Lidija Vodopivec ponedeljek, 10.50 - 11.35

 

Napovednik dogodkov

Obvestila za učence in starše

Šola eTwining

Smo člani najbolj živahne izobraževalne skupnosti v Evropi.

Preberi več

Centralna šola
Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
Trg 25. maja 9
5212 Dobrovo
Vrtec Dobrovo
Trg 25. maja 9
5212 Dobrovo
fax: 05 398 80 03
Podružnična šola
Kojsko 69
5211 Kojsko
fax: 05 304 15 30