Govorilne ure

Popoldanske pogovorne ure

Skupne pogovorne ure za starše so vsak prvi torek v mesecu od 16.30 do 17.30.

september /
oktober 1. 10. 2019
november 5. 11. 2019
december 3. 12. 2019
januar 7. 1. 2020
februar 4. 2. 2020
marec 3. 3. 2020
april 7. 4. 2020
maj 5. 5. 2020
junij 2. 6. 2020

 

Dopoldanske pogovorne ure

Potekajo vsak teden. Prosimo, če učiteljem najavite svoj prihod.

Prva triada

razred razrednik termin
1. a Lidija Benedetič, Rosana Kožlin

torek, 11.40 - 12.25

1. b

Andrejka Gabrovec

sreda, 11.40 - 12.25

2. a Uroš Kobal petek, 8.05 - 8.50
2. b Brigita Markič sreda, 12.30 - 13.15
2. c  Melita Čibej sreda, 11.40 - 12.25
3. a  Monika Šuligoj torek, 11.40 - 12.25
3. b Hana Kutin sreda, 8.05 - 8.50
3. c Katarina Golob četrtek, 8.40 - 9.25

Podaljšano bivanje

oddelek učitelj termin
OPB 1 Ana Komel ponedeljek, 10.50 - 11.35
OPB 2 Tina Vitez ponedeljek. 11.40 - 12.25
OPB 3 Žiga Pahor ponedeljek, 10.00 - 10.45
OPB 4 Linda Kobal sreda, 11.40 - 12.25
OPB 5 Danica Aščić ponedeljek, 10.00 - 10.45
OPB 1K

Helena Miklavec

sreda, 11.40 - 12.25
OPB 2K

Aneja Bužinel Kodermac

četrtek, 10.50 - 11.35
OPB 3K Melita Čibej sreda, 11.40 - 12.25

Druga triada

razred razrednik termin
4. a Vida Korenjak Majhenič torek, 8.05 - 8.50
4. b Helena Markočič četrtek, 8.05 - 8.50
4. c  Alenka Stres ponedeljek, 10.50 - 11.35
5. a Denis Škrlj ponedeljek, 8.55 - 9.40
5. b  Valentina Kolenc torek, 10.50 - 11.35
5. c  Helena Vendramin četrtek, 7.00 - 7.45
6. a Tamara Klanjšček Šavli četrtek, 10.00 - 10.45
6. b Veronika Šuligoj ponedeljek, 10.50 - 11.35

Tretja triada

razred razrednik termin
7. a Marjetka Zavrtanik sreda, 10.00 - 10.45
7. b Metka Colja Petelin petek, 10.00 - 10.45
8. a Valentina Bevčar Stanič sreda, 10.00 - 10.45
8. b Viljana Bric četrtek, 10.50 - 11.35
9. a

Cirila Božič Klemenčič

četrtek, 10.00 - 10.45

9. b

Demi Munih

sreda, 10.00 - 10.45

Ostali učitelji

učitelj termin
Danica Aščić ponedeljek, 10.00 - 10.45
Vojka Gregorič Mozetič petek, 10.00 - 10.45
Andreja Jeklin sreda, 8.55 - 9.40
Linda Kobal sreda, 11.40 - 12.25
Eva Marinič četrtek, 10.00 - 10.45
Žiga Pahor ponedeljek, 10.00 - 10.45
Sara Remžgar ponedeljek, 11.40 - 12.25
Tanja Slapernik Tominec sreda, 10.00 - 10.45
Helena Skok Schlegel sreda, 8.55 - 9.40
Nena Štendler ponedeljek, 10.00 - 10.45
Sandi Valentinčič torek, 12.30 - 13.15
Lidija Vodopivec četrtek, 11.40 - 12.25

 

Šolski utrip

09.12.2019
OŠ DOBROVO
03.12.2019
OŠ DOBROVO, POŠ KOJSKO
02.12.2019
POŠ KOJSKO
02.12.2019
OŠ DOBROVO
26.11.2019
POŠ KOJSKO

Napovednik dogodkov

Šola eTwining

Smo člani najbolj živahne izobraževalne skupnosti v Evropi.

Preberi več

Centralna šola
Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo
Trg 25. maja 9
5212 Dobrovo
Vrtec Dobrovo
Trg 25. maja 9
5212 Dobrovo
fax: 05 398 80 03
Podružnična šola
Kojsko 69
5211 Kojsko
fax: 05 304 15 30